Rokio

Mají Rumuni rádi rum?

Pokud ne, tak co lidé této národnosti preferují?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Maji ho asi stejne radi, jako
se Peruanci perou
Utahove si utahuji
Cinane se cini
Cesi se cesou
Rakusane kousou raky (Rakousy)
Norove se nori
Arabove rabuji
Korejci rejou
Chilane chilluji
Sudanci lezou do sudu
v Nevade se nevadi atd. atd.

Další odpovědi
aliendrone

I když rum u ní je fajn, tak to ostatní u ní je JEŠTĚ LEPŠÍ. 😉

Díky dotazu jesem si vybavil jednu supernádhernou holčinu, Rumunku, s takovým divným křestním jménem. V devadesátkách se u nás prodávala a protože neuměla moc česky jednak, druhak s všeobecným vzděláním na tom byla stejně, jako většina takových, tak mi sežrala i s navijákem, že Prahu spolu s Rusákama osvobodili i Rumuni, kterým velel „slavný generál“ Posraldescu. 😉 😁 😁

Twl, jen na to divný křestní jméno si nemohu vzpomenout! No, hlavně že si pamatuji, že „bylo divné“. Není to DIVNÉ? 😮 Každopádně „investice“ do ní (jejích služeb) byla rozhodně LEPŠÍ, než do blbého rumu. 😉 🙂

Emefej

Znal jsem jednoho Rumuna a ten nepreferoval žádný druh alkoholu, pil vše, k čemu se dostal.

marci1

Asi pijí i rum, ale hlavně preferují tyto alkoholické nápoje: Ţuică, Palincă, víno a pivo.
https://www.mun­do.cz/rumunsko/kuchy­ne
😄