antík

Mají na váš vliv ceny jako např. 299,399,99 ?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Na mě ne 🙂
Vždycky si stejně řeknu, ta sukně stojí pětistovku, to třičko sto osumdesát 🙂 A už mě ani nebaví prodavačkám nechávat tu korunu, protože ji musí tak jako tak nechat v pokladně ☹

Další odpovědi
dědapetr

Ne nemají.

tom004

Možná to má souvislost s „Baťovými“ cenami.Jeho výrobky stávali 19,90 – 29,90 – 39,90 ap. Kupujeme očima,takže 19,90 vypadá lépe,než 20,00. Docela úspěšná obchodní strategie. Vliv na mne moc nemají.

Já...

JO!!! Naserou mě!!!

A úplně nejvíc prodavač, když mne opraví, že zboží není za 300,–, ale za 299,–…

Outcast

Malí vliv, oko je oko…A pač už se o tom i mluví,člověk si to uvědomí víc a začíná to být silná provokace. Působí to jako nerovné jednání..jakási obklička..podfuk…