Stingo

Mají muži raději mrchy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
iceT

No,pokud je taková mrcha ještě i pěkná,tak asi ano,ale takoví muži jsou celkem krátkozrací,se­bestřední,zřej­mě i bohatí…jak jinak si pak vysvětlit,že mladé ženy se ženou do manželství s mnohem starším mužem,hlavně pokud mád dost tučné konto?

Awe

Nevím jak ostatní,ale já určitě ne.K čemu ti taková potom je?

zjentek

odpovím neslušně otázkou, ale co chlapům dneska zbývá?

anonym

Ne, nemají.
Jenom ty „mrchy“ o sobě dávají více vědět.
___
Chlapi mají rádi holky ´sobě rovné´, někteří ale ´nalítnou´ i mrše – budiž jim ´přáno´…

marci1

Bohužel to je tak, že skoro všichni muži tvrdí, že ne. Ale často se stane, že pokud si najde ženatý muž milenku, tak to většinou už není taková ta hodná a milá, potom se chce vrátit k bývalé manželce. Samozřejmě bych mužům přála, aby si našli vždy jen tu „hodnou“, která je s mužem proto, že se mají rádi, tolerují se a hlavně se nenechají manipulovat. Aby prostě těm „mrškám“ nenaletěli. Někdy mám pocit, že ženy se ke svým protějškům nechovají zrovna nejlépe. Muži by si to neměli ale nechat líbit. A samozřejmě to platí obráceně.
P.S. Nic proti mužům ani ženám. 🙂