Avatar uživatele
bolak

Mají dvojčata stejný hlas?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 3889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mapel

Mám dvojčata a nemají stený hlas. Podle něho se lépe poznají než podle obličeje. A jelikož se setkávám 30 let s různými dvojčaty, tak je to dostatečný vzorek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kerynka

setkala jsem se s mnoho dvojčaty ale zatím sem nenarazila na ty co by měli stejný hlas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ponovotny

potkal jsem několik dvojčat a vždy měli stejný. Nevím však jestli jsem se seznámil s dostatečným vzorkem, abych mohl tvrdit, že je to u všech. Podle hlasu se ale poznají, protože mívají rozdílný slovník

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kmatejkov

i já jsem z dvojčat, a rozhodně si nemyslím, že bychom měli stejný..;-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Mám jistý pocit, že mělo jít o jednovaječná dvojčata jichž je menšina. Znám pouze jedna jednovaječná dvojčata a hlas mají hodně podobný. Trochu se liší v povaze a povaha se odráží v řeči – takže bych je nejspíš podle řeči poznal, pokud by si nedávali pozor.

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Kerynka: možná ses neseznámila s dostatečným vzorkem..

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

;)

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ponovotny: co na to odpovíš teď, ty vzorku? :)) po tom co odpověděl i Mapel opačně jak ty, čekám na tvé argumenty :)

konfrontacééééé!!!

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

bych ti rád vyhověl, ale tady jde o osobní zkušenost a není tedy důvod tvrdit, že někdo nemá pravdu. Navíc pokud má mapel dvojčata doma, tak je to trochu větší argument, než dvojčata s kterými jsem já seděl ve třídě. ;) Každopádně mě málo znáš, pokud máš pocit, že se z někým dohaduju jen pro konfrontaci. ;)
Určitě mě ale mrzí, že ses nezůčastnil v mé otázce
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/michate-spagety-nebo-je-polevate

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak nemusím lízt do všeho, žejo :)

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

škoda ;)

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek