bolak

Mají dvojčata stejný hlas?

Nejlepší odpověď
Mapel

Mám dvojčata a nemají stený hlas. Podle něho se lépe poznají než podle obličeje. A jelikož se setkávám 30 let s různými dvojčaty, tak je to dostatečný vzorek.

Další odpovědi
Kerynka

setkala jsem se s mnoho dvojčaty ale zatím sem nenarazila na ty co by měli stejný hlas

ponovotny

potkal jsem několik dvojčat a vždy měli stejný. Nevím však jestli jsem se seznámil s dostatečným vzorkem, abych mohl tvrdit, že je to u všech. Podle hlasu se ale poznají, protože mívají rozdílný slovník

kmatejkov

i já jsem z dvojčat, a rozhodně si nemyslím, že bychom měli stejný..;-)

Dochy

Mám jistý pocit, že mělo jít o jednovaječná dvojčata jichž je menšina. Znám pouze jedna jednovaječná dvojčata a hlas mají hodně podobný. Trochu se liší v povaze a povaha se odráží v řeči – takže bych je nejspíš podle řeči poznal, pokud by si nedávali pozor.

bolak

Kerynka: možná ses neseznámila s dostatečným vzorkem..

ponovotny

;)

bolak

:)

bolak

ponovotny: co na to odpovíš teď, ty vzorku? :)) po tom co odpověděl i Mapel opačně jak ty, čekám na tvé argumenty :)

konfrontacééééé!!!

ponovotny

bych ti rád vyhověl, ale tady jde o osobní zkušenost a není tedy důvod tvrdit, že někdo nemá pravdu. Navíc pokud má mapel dvojčata doma, tak je to trochu větší argument, než dvojčata s kterými jsem já seděl ve třídě. ;) Každopádně mě málo znáš, pokud máš pocit, že se z někým dohaduju jen pro konfrontaci. ;)
Určitě mě ale mrzí, že ses nezůčastnil v mé otázce
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/michate-spagety-nebo-je-polevate

bolak

Tak nemusím lízt do všeho, žejo :)

ponovotny

škoda ;)