mandat

Mají členové hradní stráže v boudičkách zakázáno se hnout, i kdyby Hrad někdo skutečně napadnul?

Nejlepší odpověď
Lamalam

A proč myslíš, že tam stojí? Kdyby hrad někdo napadl, oni by se hýbat začali.

Další odpovědi
anonym

…„členové hradní stráže v boudičkách“… – no, spíše před boudičkami – stojí tzv. čestnou stráž, jsou tam hlavně ´pro okrasu´.
Kdyby někdo Hrad skutečně napadnul, budou jej chránit sice trošku méně úpravní, ale zato mnohem hbitější ´strážníčci´ (tito by se – samozřejmě, přidali také).

Hamon

Hradní stráž je dobře vycvičená i vyzbrojená bojová jednotka. I když si myslím, že se o tom v reálné bitvě nikdy nepřesvědčíme.

led

Ich úlohou je nielen „pózovať pre fotografov a robiť reklamu prezidentovi“, ale v prípade potreby brániť vo vstupe do nimi stráženého priestoru, brány. Ostatné úseky má na starosť viditeľná a neviditeľná stráž v službe.

Lamalam

Hamon – dobře vyzbrojení, to oni jsou. Teď si koupili 18 flint za bezmála 7 milonů.

Hamon

Četl jsem o tom. Odstřelovací puška s patřičným vybavením (zaměřovače, noční vidění, meteo…) není levná záležitost. Chápu, že na ochranu Zemana je i jediný výstřel zbytečné plýtvání, ale vždyť tu nebude věčně.