tazatelka

Má zdravotní sestra, která dochází z Homecare za ležícím pacientem

Povinnost si umýt po příchodu do domácnosti ruce? neodpovídejte mi, že se ptám jak děcko, doma si myslíme, že ano, skutečnost je ale jiná. Sestra přistoupí k nemocnému a dělá mu převaz, to vše rukama „z venku“.

Nejlepší odpověď
hanulka11

no jistě že má, to je přeci z hygienických důvodů nutné a nebo rukavice , ale i pod rukavice si přeci myjí ruce.

Další odpovědi
anonym

Také ještě můžete diplomaticky modifikovat radu iv, ve stylu:
„Jéžíš, minule jsem vám zapomněla ukázat kde máme koupelnu, přece abyste si mohla umýt ruce“.

anonym

Pri pristi navsteve ji poproste , jestli by byla tak hodna a umyla si ruce … pak uz to bude delat ( doufam ) automaticky. Kazdopadne nedelejte " mrtveho brouka " a slusne se ozvete. -iv-

arygnoc

dr. Axl:

výborná (pozitivní) manipulace.

Také občas používám (né konkrétně s mytím rukou).