*Nikča*

Má smysl vztah na dálku?

Přes internet jsem poznala jednoho kluka, s kterým si moc rozumíme. Problém je, že bydlí 500km daleko, a jelikož je nám teprv 15, nedá se předpokládat, že za sebou budeme jezdit často..

Nejlepší odpověď
gecco

K pokecu na chatu? – klidně*)…
Ono v patnácti stejně ten vztah není nic moc jiného, než pokec…
Na druhou stranu – nemá smsl se tímto ´vztahem´ nějak vázat, pokud potkáš někoho osobně.
😉
___
*) akorát bacha – na netu si nikdy nemůžeš být zcela jistá tím, kdo je ´na druhé straně´ (většina štíhlých modrookých blondýnek na netu jsou ´plešatí tlustí oplzlíci´)…
;-D

Další odpovědi
Minas

Z vlastní zkušenosti nedopuručuju a 500 kilometrů je moc. Na dopísování fajn, ale vztah ne :)

Nerevarin

To že si s nim rozumíš na netu vůbec neznamená, že si s ním budeš rozumět i v reálném životě. Virtuální komunikace leccos zkresluje a neodhalí pravou povahu člověka a jeho chování. Člověk má tendenci si toho druhého vymalovat dle vlastníh představ a to je špatně. Vztah na dálku nemá smysl a málokdy vydrží. Mluvím z vlastní zkušenosti. Krom toho je docela dost možné, že si píše s desítkami dalších dívek, tak to u kluků bývá. Nechci být příliš negativní, ale od takových věcí si nesmíš nikdy nic slibovat. Rozhodně nezakazuji v komunikaci pokračovat, nebo se třeba i sejít. Proč ne. Jste mladí a člověk musí nabírat zkušenosti a užívat si života. Ale mluvit o nějakém vztahu, když jste tak daleko od sebe a prakticky se neznáte, je hodně nadnesené. Mimochodem pokud by se dohodla nějaká zchůzka, tak by měl přijet on za tebou a ne, že se dívka potáhne takovou dálku. Navíc je třeba být opatrný, nevíš kdo na druhé straně skutečně je. Takže sejít se někde v neodlehlých místech kde jsou lidé a mít v záloze kamarádku, či kamaráda, který půjde klidně s vámi na „limošku“.

dudu

Můj strejda, údajně na základě vlastní zkušenosti tvrdil, že milovat se dá i na dálku, ale není to ono!!!

setapouch

Když se takhle ptáš, tak ne. Smysl by měl, kdyby sis tím byla jistá.

KatkatkaW

Zkusit to můžeš, ale v budoucnu na to možná budeš pohlížet jako na ztrátu času (zkušenost)