Bohňislav

jak udržet vztah s holkou cizí národnosti?

Asi před 14 dny jsem byl na festivalu v Německu, a potkal jsem se tam s jednou lotyšskou holkou. Opravdu se mi líbí ale ona má raději mýho kámoše, ale před pár dny se spolu hodně pohádali. Mám pocit že mezi námi něco je ale jak mám s udržet vztah? Na dálku to moc dlouho nebude a do Lotyšska se mi jezdit nechce. Už jen proto že mi je 15 a rodiče by mě tam stejně nepustili. A je tu ještě jedna věc, jazyková bariéra. U mě není problém já anglicky umím celkem dobře ale ona moc ne a když jsme se spolu v Německu bavili měla s tím docela problém. Tak se vás ptám. Dík za odpovědi :D

Nejlepší odpověď
anonym

Takže je to vlastně úplně na prd 😁

Další odpovědi
marci1

Buď se ona naučí lépe anglicky, nebo Ty lotyšsky, abyste spolu mohli komunikovat. Ale Lotyšsko je hodně daleko a vztah na dálku, bez osobního setkání asi opravdu dlouho nevydrží.

ginze

V takovém případě to nejspíš nemá cenu. Pokud se spolu téměř nedomluvíte, je to ještě horší. Takový vztah na dálku je celkem velký nápor na psychiku a bohužel ve spoustě případech brzy skončí. Zkus se poohlédnout po nějaké holce, co žije blíž, vím, že je to těžké, ale věř mi, říkám to bohužel z vlastní zkušenosti.

zvedavaholka

Jak už tady je napsané, vztah na dálku většinou nedopadá dobře, je to těžké. Zatím Ti je 15 let a takových ještě potkáš :) no, ale neházej flintu do žita, zeptej se na její názor, co si o tom myslí ona:)