Rokio

Má slovo rákosník i jiný význam než postava z večerníčku?

Pokud ano, tak který?

Odpovědi
aliendrone

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, je tržnice Brčální. V noci je docela obyčejná, ale sotva se rozkryje černočerná tma, začnou se tam dít podivuhodné věci.
Nejdřív to pod pulty zabouchá, u stánků zahouká, u plotu blikne, u brány kvikne a teprva pak se objeví RÁKOSNÍK! Je to skřítek neposeda, zvědavý jako opička a nedočkavě vyhlíží, až se na obzoru objeví první zákazník… 😉 😁 😁