panxnotdead

Má policie záznamy z autonehod?

myslím tím i fotky, jedná se o 20 let starou nehodu. Nevíte, jak jsou tyto informace přístupné?
Doplňuji:
jedná se o smrtelnou nehodu, tak by jí mohli mít pořád zaznamenanou. a nevíte, jak jsou tyto údaje přístupné?

Odpovědi
klob1

Pokud byla Policie přítomna nebo to někdo jí ohlásil, pak ano. Pokud to bylo jen mezi řidiči, tak ne.

honza19hk

v dnešní době má, nevím jak to bylo dříve. navíc 20 let je hodně.

klob1: pokud to je smrtelná nehoda policie u ní určitě byla. Těžko by tohle šlo vyřešit jen mezi řidiči.