NiCMOCBOY

Má někdo zkušenosti s noži Harry Blackstone prezentovanými v TV shopu?

Jaká je s nimi spokojenst. Kdysi jsem podlehl kouzlu keramických nožů a rozčarování mě již přešlo. Tak mě zajímá jestli to není podobné.

Odpovědi
McArthur

Pokud je to z TV shoppingu, tak to bude předražený šunt, ale zkušenost nemám. Ani předváděčka od Horsta není jistota!

cochee

Kdysi, když byl tenhle telešoping v plenkách, jsem koupil kuchyňského robota Ronic. Ne ovšem přes telešop, ale narazil jsem na tu společnost, když dělali předváděčku v obchoďáku, robota už jsem znal z TV. Byl celkem hodně předražený, ale aspoň fungoval a i přes malá poškození i funguje dodnes, což je neuvěřitelných cca 10–13 roků. Tolik dnes nevydrží žádný výrobek, ani kupovaný klasickou cestou – v kamenném obchodě. Od té doby jsem nic v telešopu nekoupil, ale kdo ze známých něco – cokoliv – koupil, tak vždy poprvé a naposled, neboť později jediné jeho/jejich označení pro takový výrobek bylo – šunt. Takže si myslím, že totéž bude platit i pro tvé nože.

strox

Já dostal tyhle nože loni k vánocům. Prodávaly se v akci 1+1, tak nás babička s bratrem obdarovala… Můsím říct, že po roce provozu vypadají jako nové a dokonce i tak řežou. Což se o těch předešlých z Kauflandu říct nedalo. Co se mě týká, spokojenost. Pánů si nevšímejte, jeden má osobní zkušenost, kladnou a přesto pochybuje, druhej nemá nic, jen „obecné pravdy“… to jsou názory, to by jeden tloukl hlavou o zeď. :)

jerremi

Koupil jsem tyto nože u WS v „akci“ sadu 13ks za 999kč. Jeden vychází tedy v průměru za 77 kč, což se zdá jako dobrá cena, ale musím říct,že kvalita bohužel té ceně odpovídá.
To co mají ve video reklamě by se podle mě mohlo považovat za typickou klamnou reklamu, tedy aspoň v ČR. Možná, že v Rakousku, kde se ta reklama točila mají jiného-kvalitnějšího výrobce, ale u nás ty nože vyrábí tuším v Hodoníně, nevím jaké mají výrobky, ale nože zjevně neumí.. jsou to normální šunty. Tupější snad než nože z Tesca za pade. Vůbec se s nima dobře nekrájí, na ty triky z reklamy jako je prohození rajčete přes nůž, nebo rozřízlou rozinku ve vánočce ap. na to zapomeňte. První nůž co jsem vytáhl, tj, ten „hlavní“ víceúčelový jsem hned reklamoval, tupý tak, že se s ním nedalo upižlat nic. Následně jsem zjistil, že podobně tupé jsou všechny.. Bod pro firmu WS, že mi hned obratem zaslali nůž nový, trochu lépe nabroušený, ale rozhodně ne žádný zázrak. Suma sumárum, kvalita je opravdu nic moc, docela tupé, použít se dají třeba na chleba nebo tvrdší zeleninu, ale na krájení rajčete používám svůj vlastnoručně nabroušený starý nůž. Tisícovka za nože Harry Blackstone vyrobené v čr, jsou vyhozené peníze. Vědět to, tak si za tu částku kopím radši jen jeden kvalitní nůž od nějakého renomovaného výrobce.

FrantisekLar

Dobrý den! My máme nože od vánoc a naprostá spokojenost. Žena koupila dvě sady, pro nás a pro dceru a obě jsou v pořádku. Házet na ně rajčata jsme nezkoušeli, ale nože jsou ostré jako kterékoliv jiné nože. Bez problémů je dáváme i do myčky. Dcera si je pochvaluje, že se skutečně dobře drží a nekloužou jí v ruce – zvláš u vaření, kdy má ruce od všeho možného. My jsme spokojení.

kasoft

Cena vykon vynikajuce!!! Netreba brusit nelepi sa nan jedlo a ak spravne pouzivate noze kazdy typ nato ako sa ma budete velmi spokojny. Ja to uz mam doma rok a odvtedy iny noz v kuchyni nepouzivam

Cizecek.M

Mám dotaz… Nože dellinger. Zkušenosti? Co kvalita?

Lailinka

Ahoj, my nože od této značky doma máme a denně jsou používány a super. Jsou kvalitní, žádný problém :) Take za mě doporučím :)

fendibendi

S těmito noži zkušenost nemám, ale jelikož jsem už nějaký ten pátek kuchař s pár noži z teleshopingu už jsem se setkal a nebyla to žádná sláva. Nedá se říct, že by byly příšerné, ale za ty peníze, můžete mít daleko lepší. Nedávno jsem třeba kupoval řeznické nože tady https://www.gas­tromania.cz/ a jsem naprosto spokojený, Na pořádný nůž si připrav tak kolem 1500 – 3000, záleží jaký chceš no, třeba gourmet jsou hodně fajnový.