Jan12345

Má někdo zkušenost s replikami švýcarských hodinek? Poradíte, kde koupit „padělek“ třídy A nebo B?

Má někdo zkušenost s replikama švýcarských hodinek? Nemyslím tim čínský padělek, který nevydrží nic. Myslim nějaký padělek třídy A nebo B. Prosim poraďte, kde to kdyžtak koupit, diky.

Nejlepší odpověď
Agneta

Já jsem si koupila v zahraničí za 800 Kč takový padělek drahých švýc. hodinek, který sice na dálku vypadá, ale zblízka je vidět, že vteřinovka poskakuje (elektricky)…ne­doporučuji:D

Další odpovědi
gecco

Prosím tě – a jak bys definoval „třídu padělku“ švýcarských hodinek???
:-OOO