Ku

má na to úča právo???

ahoj, psali jsme písemku z angličtiny ze slovíček a já měl vše dobře. ale datum jsem napsal česky a ona mi kvuli tomu snižila znamku. má na to právo??? jinak vše bylo dobře a test byl jen ze slovíček.
Doplňuji:
jinak to datum bylo datum kdy jsme to psali :D prostě sem do rohu místo 12.th December napsal 12.12. a nwm jako proč jí to vadí to vubec s písemkou společnýho nemělo.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Není důvod v hodině angličtiny psát česky.
Doplňuji:
I datum a podpis je součástí písemky.

Další odpovědi
badisko

pravo nepravo jsi v Ang…a ano je ucitelka tak ano ma…
Doplňuji:
pro tebe a ted mozna nemelo zadnej smysl …ale zeptam se te takhle …udelas jeste nekdy tuhle chybu v Angline?…myslim ze uz budes opatrnejsi …a neudelas ji a to je prave na ucitelych zvlastni… kazdy ma svuj vyukovej system nekdo ..znamkuje jinej domlouva dalsi takovej a jinej zase makovej …ale jedno maji spolecne v hodine jsou to bohove …a ze ti dala horzi znamku no teda …priste ji urcite prekvapis no ne?

cochee

Jasně že má, přece se svět nezboří a napříště už si to budeš pamatovat. 🙂

BANAN93

to bych jí řek „bitch“ a dodal to nebylo na vás, myslel jsem český slovo jak se s tim drezůrujou koně :D
Doplňuji:
ne neřek bych to :D – ale nemusela ti dávat za takovou kravinu stupeň dolu – jen tě na to upozornit

Michal Kole

jaké datum ?

datum psaní písemky ?

To datum bylo tématem zkoušené látky ? Pokud ne tak na to právo neměla.

Reuef

Dvojka je taky pekna znamka

Rocker

Má na to právo.Syn dostal z písemky z matiky 5 za to,že se zapoměl podepsat,jinak měl všecno dobře.Příště si na to dá pozor.