Gregor

Má dotekový mobil SciPhone i9+++ GPS?

Zdroj: http://mobily-ostatni.sbazar­.cz/multimedi­alni-sciphone-i9-s-dotykovym-displayem-cz-menu-kladno-o4230615.html

Nejlepší odpověď
kropitko

ne nemá

Zdroj: http://wigishop­.cz/catalog/pro­duct/view/id/273/s/­sciphone-i68/category/34/

Další odpovědi
anonym

… pozor na sciphone, je to podivné synonymum pro slovo „klam“ i „zklamání“

jedná se o čínské designové napodobeniny, které však uvnitř mají velmi zastaralé technologie. (napodobí přibližně vnější vzhled, a tím jejich „práce“ bohužel končí)

Velmi často používají ke své propagaci zavádějící označení parametrů, uváděná podpora bt, javy apod není stoprocentní .. kvalitou zpracování i kvalitou softwaru se předloze vzdálit více už snad ani nemohou.

//sciphone šetří na kvalitě konstrukce, rychlosti procesoru, podpoře 3d a multimédií, kvalitě displeje (pozorovací úhly bývají skutečně z těch nejhorších), rozlišení displeje vždy minimální pro danou uhlopricku, nenajdete zde žádné senzory – elektronický kompas/gps ani akcelerometr, … jejich software nemá vlastnosti operačního systému, je to spíše uzavřený firmware s doplňováním aplikací do něj nelze příliš počítat, aktualizace tohoto firmwaru nevychází žádné, takže chyby zůstávají neopraveny.