Lukáš Rusek

Má člověk, který je v izolaci kvůli covidu, nárok na lékařskou pomoc?

Například se mu zlomí noha nebo špatně vidí a tak dále a potřebuje kvůli tomu do nemocnice.

Nejlepší odpověď
Alesh

Kolik ti je, že dokážeš vyplodit takovouhle blbost?
Si jako myslíš, že ten člověk bude ležet doma se zlomenou nohou a nikdo mu nepomůže?

Další odpovědi
Ametyst

Každý má nárok na lékařskou péči ze zákona. Co je to zase za zvyk rozdělovat lidi na dva druhy? Žádný dvojí metr se nemůže zavádět. Kromě toho zdravotníci se odjakživa setkávali s horšími infekcemi, a vědí, jak se mají chovat.

xiperio

A proč by neměl?
samozřejmě

Rokio

Samozřejmě že má. Je to jeho právo.

Lukáš Rusek

Těmi dobytky jsem myslel vládu. Ne neočkovaný.

Lukáš Rusek

Reálně už bych se ani nedivil kdyby neočkovaný nepustili do nemocnici jací jsou to dobytci.

Lukáš Rusek

Ametyst neměl by se zavádět dvojí dvojí metr ale bohužel se to rozrůstá mezi očkovanými a neočkovanými…

Dochy

Na jednu stranu chápu, na stranu druhou očkování je stále ještě dobrovolné a tudíž neočkovaného nikdo nemá nárok nějak omezovat. Tolik tedy teorie – na možnosti vstupu na kulturu, restaurací apod., na některých službách (jako třeba cena testování) atd. vidíme opak… Nicméně aby někdo omezoval základní zdravotní péči to už by bylo vážně silné kafe.

Lukáš Rusek

To máte pravdu… Já bych lidi nerozděloval. Očkovaní mají mít stejná právě jako neočkovaní. A pokud se lidi bojí neočkovaných tak ať se očkujou (pokud mohou).

Lukáš Rusek

Alesh omlouvám za tak stupidní dotaz ale když vidím co chtěj udělat kvůli očkování tak bych se nedivil ani tomuto…