Tombik

Má cenu odpovídat anonymům?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, určitě

jsme tady od toho, abychom pomohli, takže určitě

Další odpovědi
annas

Ano, určitě

Někdo se zeptá jen jednou, nechce se přihlašovat. Vždyť každý z nás je vlastně anonymem, i když máme avatar.

anonym

Ano, určitě

Ano.Někdo se nechce registrovat,ale potřebuje znát odpověď na svou otázku.

dědapetr

Ano, určitě

Pokud znáš odpověď tak určitě,protože ostatní získají také ty informace.

hanulka11

Ano, určitě

mě je jedno zda je anonym nebo ne, vás taky neznám

jennysh

někdy

Spíše Ano,ale zase když některé ty dotazy vidím,tak nejsou správně formulované tak aby to človek mohl pochopit.Toť můj názor

anonym

Ano, určitě

Urcite radsi odpovim anonymovi , nez " neanonymovi " , ktery chce radu , jak dat nekomu pres drzku. !!! -iv-

arygnoc

Ne

jednoznačně ne.

většinou se jedná o stupidní dotazy nebo otázky z oboru lidské sexuality.
anonymní přístup bych zakázal (na těhle stránkach).

Omlouvám se anonymním tazatelům, kteří kladou rozumné dotazy – proč se nezaregistrují?

filva

Ano, určitě

kapka

Ano, určitě

tom004

Ano, určitě

Terryle

Ano, určitě

dudu

někdy

franku

Ano, určitě

Banshee

někdy