Pažout

má cenu Brát si život když je plno věcí posraných?

Nejlepší odpověď
Alesh

Cenu to nemá, ale je to varianta. Sice dost blbá, ale je. Párkrát jsem o ní v životě taky uvažoval, ale nakonec jsem byl po nějaké době rád, že jsem ji nezvolil.

Další odpovědi
kapka

Věci a okolnosti jsou takové jako jsou, jde jen o to, jak se na ně v daném momentě díváme. Mám zkušenost, že i když problémy nezmizí, může se změnit náš pohled na ně a už nám nemusí připadat tak tragické jako dřív.

mosoj

Jediná situace kdy to je posrané je, když jsi smrtelně nemocný nebo zdravotně bezmocný a i tehdy to stojí ještě za pokus.

Damiana

Dnešní doba je tak krutá, jako nebyla nikdy. Tolik sebevražd dokonaných nebo pokusů o ně jako dnes jsem nikdy za svůj život neviděla. Ano, sebevražda, to je jakási „vznešená odvaha poražených“, ano, lze otevřít ty poslední dveře, protože příroda k nám nebyla tak krutá, aby nás na světě věznila, ale člověk není na světě sám a vždy se může někomu svěřit. Je to velmi složité a choulostivé téma.

Tak mě tak napadlo, jak hovořím o té dnešní zpackané době, tady máš jeden výrok (snad pohnuté svědomí?) na toto téma od toho, kdo má své pracky v tom, jak to dnes vypadá…

Cituji: …I my jsme totiž odpovědni za smutnou podobu tohoto světa a za to, že ty nejjemnější z nás vyhání až za hranice bytí.
Václav Havel (Asanace)

jiriii

Nemá!!! Furt je naděje i když je mizivá'!!
Doplňuji:
záleží co je pos…

Fienir

Ne, protože vždy je šance.

badisko

nema a zamysly se ty sis zivot nedal …tak nemas pravo si ho brat ikdyz by byl skur**..

anonymmm

NEBLBNI – doufám, že o tom neuvažuješ…vždy se najde někdo, pro koho má smysl žít

MonkeyKing

Zkus to znovu, vždyť umřít je tak lehké.

studium

Znala jsem známou,které se pokus nepodařil,když ji zachránili byla tím nejštastnějším člověkem na zemi.Důvody proč si chtěla vzít život ji najednou přišly malicherné,řekla mi po čase,že si vůbec neuvědomila,že se chová sobecky.Vzpomněla si totiž kolika lidem na ní záleží a těm by způsobila bolest........