Lze vyléčit ploché nohy?

Je možné trvale vyléčit ploché nohy u dospělého člověka? Budu vděčný za jakékoli info. Děkuju

Odpovědi
HerbiG

ja mam take ploche nohy a mam od lekare vlozky to bot …

SarrahParker

Nevím jestli vyléčit, ale zlepšit stav ano, a to třeba pomocí zdravotní obuvi. Konkrétně tady mají velmi kvalitní a pohodlné botky, jak na doma, tak na ven https://www.bf-pantofle.cz/damska-obuv/

JarkaHor

Mně byly doporučeny zdravotní pantofle, tak jsem si pořídila od bf-pantofle papuče jak do práce, tak i domů, tak uvidíme jestli se to společně s cvičením zlepší.