melanie

Lze ve hře Spore odstranit přednastavené příšerky a další objekty ?

Doplňuji:
Problém je v tom, že já tam takovou složku nemám, teda je tam jen složka moje výtvory, ale tam jsou jen příšerky co jsem vytvořila já a ty si chci nechat.
Jinak jsem stejného názoru. Vesmírná fáze je táhlá a nudná, úkoly jsou pořád stejného typu a ke všemu na tebe všichni furt útočí.

Odpovědi
ixpektix

no pokud vis jak se jmenuji tak nekde ve slozce dokumenty tam budes mit slozku spore, otevres ji najdes si ji podle jmena a zmacknes delete =)
spore je dobra hra ale nelibi se mi tam ta posledni cast, takova umorna nuda =) nevim teda jak ostatnim