Safík

Lze se naučit tancovat během prosince+ledna?

Začátkem února mě čeká maturitní ples a taneční ve druháku jsem (zpětně už ani nevím proč vlastně-vlastní hloupost?) vynechala.
A teď to ve mě hlodá čím dál víc, jestli by se to dalo ještě do plesu někde/nějak dohnat? Dělají se nějaké rychlotaneční, nebo jak to nazvat?

Navíc je nás ve třídě jen pár holek, takže na tanec s učiteli budeme muset jít všechny a podle zpráv z loňska zrovna náš třídní prý tancuje nadmíru dobře a rád.

Odpovědi
Kelt

Pokud budou v té době taneční, třeba rychlokurs a budeš mít partnerku, tak proč ne. V Praze jsou každou chvíli nějaké kurzy a snad i v dalších městech. Potřeba je druhý do páru, vyučující pár, sál , hudba.

Natt

Rozhodne da. Ted jsem ukoncila tanecni, ty trvaji neco malo pres dva mesice, takze jestli ti v okoli zacina nejaky tanecni kurz, nevahej a prihlas se. :) A pokud ne, tak popros nejakeho ochotneho kamarada, ktery tancit umi, jestli by te to nenaucil. :)

Mc Merkurion

to víš že dá,a jako holka máš výhodu,že tě partner vede…