Georgo2010

Lze reklamovat zaplacene, rozjezené jídlo z fast-foodu?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Jak jinak by jste poznal , ze vam nechutna ( presolene , nedopecene … ) Ale nesmi zustat jen posledni sousto … to by jste asi nepochodil. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Banshee

To znám měli jsme v salátu červa a nakonec nám ten salát strhli z ceny. ;)

arygnoc

ve fast-foodu bych si nekoupil ani sirky.
určitě by smrděli po spáleném oleji.

a to bych těžko reklamoval.

Mr.Fake

Včera se mi stala taková nepříjemná věc..Normálně mi přišla zákaznice a objednala si topinku s masem..Tak sem to samozřejmě udělal ale poté co dojedla si na mě strašně vyskakovala že měla málo masa a že si bude stěžovat.A přitom jsem ji tam dal maso tak jak máme určeno což je nějakých 5deka..A jídlo nezaplatila!