Marvan

Lze propojit Sony Ericsson k790i s auto radiem

jsem vlastníkem poněkud pradávného telefonu SE k790i a chtěl bych jej propojit s autoradiem. Moje představa je, že bych zapojil telefon do zdířky zapalovače a automaticky by šel signál do reproduktorů. Je to možné? Nebo je nějaká jiná cesta?

Nejlepší odpověď
beer

Moc se nechytám.. Co chceš v těch reproduktorech slyšet? Proč do zdířky zapalovače, jako napájení?
Ještě někde mám starou dobrou K750i, moc se od tvého neliší..

Další odpovědi
Hlada

Určitě by to šlo, ne ale tak jednoduše, jak si to představuješ. Z telefonu je potřeba vyvést výstup na sluchátko a připojit ho ke vstupu předzesilovače radia. Otázkou je, jestli úroveň signálu z telefonu bude dostatečná. Linkové vstupy rádií mají malou citlivost.