barča1

S jakým řídičákem nebo spíš skupinou mužu řídit čtyřkolku

Odpovědi
zzzzz

To je podle RZ, pokud má normální tak stačí B, pokud je to vedené jako traktor, tak řp na traktor.
Doplňuji:
Kapitáne dík za info, to jsem netušila:-))

Kankys

Čtyřkolky u nás můžete řídit s B dokonce by se měli, to že nemají volant a nevypadají jak auto nevadí, jde o to že je to čtyř stope vozidlo!!
Ten traktor pokud chcete řídit s B na silnici ale musí být do 3,5t a vlečka max 750kg.Jinak musíte mít C(traktor nad 3,5t, T jakýkoliv traktor, E-vlek návěs nad 750kg).

honza19hk

dle typu 4kolky. samozřejmě můžeš s řidičákem na auto.