Littl3

Lze poškodit displej sundáním tvrzeného skla?

Mám iPhone 5S a mám na něm tvrzené sklo které je z jedné strany trošku naprasklé, chci ho sundat a zaprvé nevím jak a za druhé se bojím, že mi třeba praskne i to sklo pod tím. Nemáte nějaké rady?

Odpovědi
Drap

Obrátit se s důvěrou na servis.

cochee

Jestli se nepletu, iPhony mají krycí sklo celoplošně přilepeno pomocí LOCA lepidla k povrchu displeje. Nedoporučuju ti to, jakožto osobě evidentně bez zkušeností, zkoušet odlepit. Pokud bys to přece jen chtěl zkusit, doporučuju ti pohledat nějaké videjko o tom na Youtube. Ovšem – co pak dále? Máš náhradní sklo, LOCA lepidlo a správný zdroj UV záření pro dokončení opravy?