Lze někde stáhnout prohlížeč Firefox Portable či jiný s již nainstalovanými aktuálními plug-iny Flash a Shockwave?

Samotný přenosný prohlížeč není problém, ale ten, kdo nemá administrátorská práva nemůže instalovat Flash a jiné doplňky. Jde mi o soběstačný prohlížeč, který by nebyl závislý na PC a měl veškeré aktuální plug-iny v sobě bez nutnosti je doinstalovávat.
Doplňuji:
Kobranku, jak chceš Firefox a plug-iny kupovat, když je to všechno zdarma? I portable verze je freeware. Jde mi jen, aby obsahoval aktuální Flash, Javu a Shockwave.

Nejlepší odpověď
Bedy

Myslím, že Avant Brwoser Portable má jak Flash, tak i Shockwave vestavěný, protože zároveň tam má blokátor flash reklam…

kobranek

Říkejte to podrobněji. Mám v tom guláš. :)