Michal47

Lze nějak docílit u mobilu, aby po odeslání jeho čísla pouze zahrál zlomek vyzvánění a nenahlásil zmeškaný hovor?

Jde o starý mobil GSM s jednoduchou vyzváněcí melodií. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Co je to „odeslání jeho čísla“?
😉
Myslíš zavolání na jeho číslo?
Ne, to není možné – můžeš pouze skrýt číslo, z nějž na něj voláš (jde o službu CLIR, můžeš si ji nastavit přímo v telefonu, případně při vytáčení čísla tím, že před něj vložíš #31# – ale POZOR, toto nefunguje, pokud voláš např. linky tísňového volání)…
😉

Michal47

Ten kód je asi u t-mobile jiný: 32. Ale moc děkuji.

gecco

Jo – kód se může podle operátora lišit.
😉
Není zač.