Elaela

Lze mít v notebooku Windows i Android zároveň?

Uvažuji o notebooku na cesty a obojí by se hodilo. Windows má své proti a Android to samé. Jestli to jde a souvisí to s přístrojem, doporučte prosím jaký cestovní notebook. Požadavky běžné na cesty. Skladný, dlouhá výdrž baterie, váha. Děkuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, jde to provést mnoha způsoby, tedy pokud nechceš, aby OBA systémy běžely současně. Na to potřebuješ speciální virtualizační soft (jako VM ware) apod. Pokud jde ale pouze o možnost výběru OS při jeho startu (např. Win nebo Linux), se kterým budeš následně pracovat (až do rebootu, poté budeš znovu volit OS), tak to není žádný problém. Stačí na to tzv. „bootloader“, typicky GRUB (dnes spíše GRUB2). 🙂

Další odpovědi
OSHO

Kup si tablet a máš po problému