Babsi

Lze koupit klasický měřič tlaku?

Myslím jako tonometr popřípadě i fonendoskop..

Nejlepší odpověď
Jikra

Zkus si to dát do vyhledávače.Není to tak těžký!

Zdroj: http://www.merice-krevniho-tlaku.cz/merice-krevniho-tlaku/klasicke-merice-tk

Další odpovědi
mosoj

Nevím co vás vede k potřebě klasického tonometru. Pokud si koupíte kvalitní značkový digitální a automatický je přesnost naprosto zrovnatelná.
Osobně používám OMRON M6

Tento tonometr používají běžně lékaři v terénu. Kontroloval jsem několikrát u lékaře, hodnoty byly identické.Navíc signalizuje i nepravidelnost srdečního rytmu.

http://www.zdra­votnipotreby.cz/tla­komery/pazni-tlakomery/auto­maticky-tlakomer-na-pazi-omron-m5-m6-professional

www

Ten nejstarší asi už ne, ale mám jeden doma (Brno), aji s těma „ušima“. Chceš? 😉

Drap

Bez ve zdravotnických potřebách.Tlakoměry mávají i některé lékarny.

hanulka11

Ve větších lékárnách kde je oddělení zdravotních potřeb mají víc druhů u nás by mi ho i podle katalogu objednali .