bretabret

Lze automaticky zapnout nahrávání telefonických hovorů (příchozích i odchozích) v mobilním telefonu?

Odpovědi
kolmano

Na androidu používám aplikaci Call Recorder. Nahrává všechny hovory a ukládá je v celkem dobré kvalitě. Pokud nahrávku oznančíš, že se má archvivovat umí to nahrát na dropbox, neoznačené nahrávky automaticky maže po nastavené době.

filipduda

Nevím, jak na jiných operačních systémech, ale na Android MIUI je to Hovory->nahoře Nastavení->Nahrávání hovorů

Lamalam

I na Iphone funguje Call Recorder.

Dochy

Automaticky zapnout je nesmysl. Ale zapnout automatické nahrávání lze. Také používám call recorder na androidu. Bacha u některých (zejména těch starších) telefonů to nefunguje, nebo funguje jen někdy (buď jen se sluchátky, nebo jen bez sluchátek a tak…), či v mizerné kvalitě.

Rohlik

Lze, ale nahravani hovoru je v CZ i v Evrope zakazane. V CZ plati zakon, ze na zacatku hovoru musis druhe strane oznamit, ze se jedna o hovor, ktery bude nahravan.
Mnoho uzivatelu je spokojena i s touto aplikaci – https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.boldbeast.re­corder&hl=cs

Lamalam

Rohlík > který zákon nahrávání hovorů zakazuje, prosím o šíslo.

hapiky

Bez patřičného povolení je nahrávání tel. hovorů zakázané. U soudu nepřípustný důkaz. Staré dobré telefony před časem ale nahrávání měly.

Lamalam

hapiky > „Pořízení záznamu vlastního telefonického hovoru není nezákonné, důkaz tímto záznamem lze ale v občanském soudním řízení provést jen se svolením fyzické osoby, která byla účastníkem tohoto hovoru.“ Zdroj: rozsudek Nejvyššího soudu ČR z 4.11. 2008.