Kaxx

Lymfatická drenáž masáž. Oč se jedná a kde se to dá v Praze vyhledat?

(např. opravdu zkušený člověk, který se tomuto oboru věnuje nějaký ten čas)

Nejlepší odpověď
Wang

Poptej se třeba tady http://www.sa­lonannette.cz/kon­takty
Přístrojovou dělají určitě… ručně myslim po domluvě.

Další odpovědi
iceT

Oč se jedná?
Lymfodrenáž je moderní metoda, která pomocí manuální nebo přístrojové techniky odbourává celulitidu, léčí lymfedémy a zmírňuje chronické otoky. Lymfatické drenáže pozitivně působí na cirkulaci lymfy v těle, což zajišťuje široké spektrum jejich využití.
Lymfodrenáž napomáhá k detoxikaci organismu, zlepšení metabolismu a fyzické kondice, je prevencí nádorových onemocnění a má pozitivní účinek u popálenin a hojících procesů.Lze provádět ručně nebo přístrojem.
A kde v Praze?
https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rce=search_ap­p#sclient=psy-ab&q=lymfodren%C3%A1%C­5%BE+praha&oq=lym­fodren%C3%A1%C­5%BE+praha&gs_l=ser­p.3..35i39j0l3­.2267.3329.0.3701­.6.6.0.0.0.0.208­.704.3j2j1.6.0­...0.0.0..1c.1­.17.psy-ab.Kccxd238if4­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_qf.&fp=a420e85­b8c3891d4&biw=1280&bih=6­42

Vlastní zkušenosti nemám,ale stačí se poptat v salónech,určitě ti všude kde se zeptáš,každý pracovník zodpoví tvoje dotazy.