iceT

Lustite a posilate krizovky?

Uz jste nekdy neco vyhrali?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já asi rok posílala tajenky z Překvapení a nic. Nyní občas pošlu pouze odpověď na otázku z nějakého časáku a vyhrála jsem hned dvakrát po sobě- kosmetiku a potravinový balíček, potěšilo to.

Další odpovědi
hanulka11

Dříve hodně stále jsem vyhrávala kosmetické balíčky , a pod. věci ale nic většího ne. Občas 500kč. Již asi rok luštím,ale neposílám.

Miroslavst

Dřív jsem soutěžil a posílal výherní tajenky. Dnes už luštím jen pro zábavu ve volné chvíli a nikam nic neposílám.
Samozřejmě, že jsem nic nevyhrál. Tedy jednou jsem dostal nějakou knížku-detektivku.

roxy52

Luštím,ale neposílám,bo ji většinou nedoluštím.:¨)

monkey

luštím křížovky ale neposílám,výhrou mi je zabitý čas a vyluštěná tajenka.Znám však jednu paní a ta si díky posílání odpovědí přišla na domácí pekárnu a telefon.....
cítím že tady se mi štěstí otáčí zády:-)

bigbít

Pouze luštím pro radost, nezasílám pro výhru…nemám na výhry příliš štěstí.

janek66

15 let odbírám Křížovkářský magazín,každý měsíc posílám soutěžní kupon a a nevyhrál jsem ještě vůbec nic.
Asi mám opravdu víc štěstí v lásce:-)

ReHu

Já ne, mužský luští v práci když má volnou chvilku, nikam nic neposílá.

lorja

Posílám a skutečně jsem vyhrála ve Chvilce pro tebe kvalitní mobilní telefon.