Loz ma kratke nohy. Vi nekdo neco o tomhletom? uvaha

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když je to úvaha,tak uvažuj.
Úvaha vyjadřuje způsob myšlení každého člověka,přece nechceš,abychom vyslovili své názory,své myšlenky,s nimiž nemusíš souhlasit.
Doplňuji:
Hanulka Ti pomohla odkazem,ale tam jsou názory jiných,měl bys být konkrétní a opravdu přemýšlet... Když jsi doma něco provedl a lhal,rodiče na to nepřišli? Byls nějak potrestaný?

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

Bronzový

Když lžeme, pak musíme být pořád na pozoru komu co komu říkáme, aby se naše lež neprozradila. Jsme proto v permanentním stresu... Když nelžeme, máme čisté svědomí a můžeme s kýmkoliv mluvit svobodně...

Zlatý

A kdo má krátké nožky, většinou daleko nedojde...

Zlatý

Já se naopak domnívám, že lež musí mít dlouhé nohy, aby mohla utéci pokud se na ní přijde.

Diskuze k otázce

Bronzový

Danča84

Takhle jednou dala paní učitelka dětem v hodině slohové cvičení, napsat úvahu na téma "Lež má krátké nohy". Pepíček chvíli přemýšlel, pak napsal 2 věty a koukal z okna. Paní učitelka se ho ptá, Pepíčku Ty už to máš hotové? Mohl bys nám to přečíst? Pepíček: Ležel jsem jednou s kamarádem na koupališti, když kolem prošla krásná dívka. Chtěl jsem vstát a jít za ní, ale kamarád mě zastavil - Lež, má krátké nohy! :-)))

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.