mrkwosh

Loz ma kratke nohy. Vi nekdo neco o tomhletom? uvaha

Nejlepší odpověď
annas

Když je to úvaha,tak uvažuj.
Úvaha vyjadřuje způsob myšlení každého člověka,přece nechceš,abychom vyslovili své názory,své myšlenky,s nimiž nemusíš souhlasit.
Doplňuji:
Hanulka Ti pomohla odkazem,ale tam jsou názory jiných,měl bys být konkrétní a opravdu přemýšlet… Když jsi doma něco provedl a lhal,rodiče na to nepřišli? Byls nějak potrestaný?

Další odpovědi
hanulka11

přečtěte si zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lez-ma-kratke-nohy-jaky-mate-nazor-na-toto-rceni

dědapetr

SLOHOVÉ PRÁCE

  • Úvahy –

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/uvahy/lez-ma-kratke-nohy.html

poa.li

Když lžeme, pak musíme být pořád na pozoru komu co komu říkáme, aby se naše lež neprozradila. Jsme proto v permanentním stresu… Když nelžeme, máme čisté svědomí a můžeme s kýmkoliv mluvit svobodně…

barnajka

A kdo má krátké nožky, většinou daleko nedojde…

venkovan

Já se naopak domnívám, že lež musí mít dlouhé nohy, aby mohla utéci pokud se na ní přijde.

Danča84

Takhle jednou dala paní učitelka dětem v hodině slohové cvičení, napsat úvahu na téma „Lež má krátké nohy“. Pepíček chvíli přemýšlel, pak napsal 2 věty a koukal z okna. Paní učitelka se ho ptá, Pepíčku Ty už to máš hotové? Mohl bys nám to přečíst? Pepíček: Ležel jsem jednou s kamarádem na koupališti, když kolem prošla krásná dívka. Chtěl jsem vstát a jít za ní, ale kamarád mě zastavil – Lež, má krátké nohy! 🙂