Avatar uživatele
dodo

Lež má krátké nohy.Jaký máte názor na toto rčení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Lhář musí mít dobrou paměť. Pokud si člověk vymýšlí, těžko si zapamatuje, co řekl. Někdy ho prozradí i různá gesta – např nedívá se do očí, mluví rychle …
Mluvím-li pravdu, i když se vyjádřím třeba jinými slovy, podstata je stejná.

Ale jsou i věrohodní lháří. Lhář se tváří velmi přesvědčivě. Mistry v tomto oboru jsou bezesporu herci (nejen mimové) – profesní „lhaní“. A přiznejme si, že také politici. Nebo jde jen o umění něco předstírat?

Doplňuji:
Quentosi, když s poctivostí dojdeme akorát do háje, tak musíme lhát? Já každopádně ani v tomto případě lež neupřednostňuji. Co svědomí?

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lorja

Záleží na tom, jak dlouhé nohy jsou vlastně krátké.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jsem přesvědčena že na každou lež či podvod se dřív nebo později příjde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Je pravdivé, lež se nevyplácí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jak pise burak-na kazdou lez se driv ci pozdeji prijde.
Jde o to,proc lide vlastne zalzou,jestli maji strach z nasledku a proto si vymysleji,nebo je to uz patologickeho razu a bez sebemensi lzi nemuzou zit.To uz jsou ale spis pripady pro psychologa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ona je dnes má čím dál delší, bohužel. A s poctivostí dojdem tak akorát do háje
Doplňuji:
řekl jsem něco takového? taky jsem radši celej život poctivej, i když za to dostávám tak akorát porád přes držku

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Panecku, takovy lhar ma mozek porad v akci.A dokaze lhat sam sobe.Ale to neni moje parketa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Názor může být různý.Znám i trochu jiné podání tohoto tvrzení. Zní -Lež. Má krátké nohy.
Kromě toho – opravdu si myslíte,že se lež nevyplácí? Nebuďte idealisté.
Hloupá lež – možná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

mimochodem politici a diplamaté nelžou
JEN NEŘÍKAJÍ UPLNOU PRAVDU,a tak jsou v pohodě,
jo a toto rčení je doplněno o ZE LŽÍ DALEKO NEDOJDEŠ,a to pro to,že většina žen má krátké nohy,tak lžou a raději nikam nechodí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jak která lež a od koho.Ale vždy se přijde na to co je pravda,někdy i po letech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Řekl bych, jak která. Na některou se nepřijde za celý život, někdy i pár generací. Ale v dnešní době se hlavně neříká pravda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek