zjentek

Litujete každé promarněné příležitosti z dob, kdy vám krásná děvčata sama skákala do postele?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, na takovou dobu, kdy bych tento nápor nezvládl, si bohužel nepamatuji. Myslím, že jsem ani nic podobného nezažil

Další odpovědi
aliendrone

Nelituji, protože jsem si nikdy nenechal ujít takovou příležitost! A to ani když to s sebou neslo tutové (předem jisté) problémy. 🙂
Ono je to možná trochu NAOPAK, protože si můžu položit otázku: „Jaký by byl můj život, kdyby ANO, NECHAL?“ Však víš, „co by, kdyby“… Naštěstí pro mne tyhle věci nemám ve zvyku řešit (stejně tím nic nezměníš), bo čo bolo, to bolo, těrazky je na řadě tvá Emmička! Máš RADOST bejku? 😉 😄

Orabelle

Whether you regret it or not, time cannot be turned back moto x3m

line Made

There's a fresh Quordle available for you to solve each day. Its original and imaginative puzzles

Run 3

In addition to the details provided here retro games, I'll also introduce you online. This is a very nice list of the games I've played, which includes some of my all-time favorites and most well-known titles. another subject. Different games that I bet you'll like.

zjentek

Drape tys musel být ale nějaký divný, nebyls? 😏

zjentek

Aliene, Emmule má sviště, budiž tedy, JE TVÁ kámo! 😉😉😉

Užij si to! 🤪