Avatar uživatele
zjentek

Litujete každé promarněné příležitosti z dob, kdy vám krásná děvčata sama skákala do postele?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě ne, na takovou dobu, kdy bych tento nápor nezvládl, si bohužel nepamatuji. Myslím, že jsem ani nic podobného nezažil

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nelituji, protože jsem si nikdy nenechal ujít takovou příležitost! A to ani když to s sebou neslo tutové (předem jisté) problémy. 🙂
Ono je to možná trochu NAOPAK, protože si můžu položit otázku: „Jaký by byl můj život, kdyby ANO, NECHAL?“ Však víš, „co by, kdyby“… Naštěstí pro mne tyhle věci nemám ve zvyku řešit (stejně tím nic nezměníš), bo čo bolo, to bolo, těrazky je na řadě tvá Emmička! Máš RADOST bejku? 😉 😄

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Orabelle

Whether you regret it or not, time cannot be turned back moto x3m

Avatar uživatele
line Made

There's a fresh Quordle available for you to solve each day. Its original and imaginative puzzles

Avatar uživatele
Run 3

In addition to the details provided here retro games, I'll also introduce you online. This is a very nice list of the games I've played, which includes some of my all-time favorites and most well-known titles. another subject. Different games that I bet you'll like.

Avatar uživatele
zjentek

Drape tys musel být ale nějaký divný, nebyls? 😏

Avatar uživatele
zjentek

Aliene, Emmule má sviště, budiž tedy, JE TVÁ kámo! 😉😉😉

Užij si to! 🤪

Nový příspěvek