annas

Liší se v něčem čeští muži či české ženy od cizinců (cizinek)?

Např. vyjadřování, chování, přizpůsobivost atd.

Nejlepší odpověď
baghira

Určitě ano – a nejen čeští. Každý národ má své zvyky, temperament… Liší se Italové od Švédů, Rusky od Američanek. Liší se Pražáci od Hanáků nebo moravských Slováků.

Ale to všechno platí víceméně „v průměru“, výjimky můžou samozřejmě existovat – ostýchavý Američan, elegantní Ruska, hyperaktivní Hanák…

Další odpovědi
Děda Louda

Naprostá většina cizincú má problémy s češtinou, zatímco Čechů a Češek je takto postižená jen část.

anonym

Čeští muži jsou odlišní od většiny cizinců(myslím to vážně)tím,že ženám doma pomáhají,podílejí se na chodu domácnosti.Ženy jsou dnes daleko vzdělanější,než dříve.Jen bych si přála,aby nám už přestali ve světě říkat paštikáři,aby se neříkalo,že co vidíme ukradneme,aby se opět ujaly zlatý český ručičky.

dudu

Češti muži údajně cizinkám smrdí, české ženy cizinci řadí spolu se slovenkami k nejhežčím na světě.