Lindaxa, vyrábí se ještě?

Vyrábí se ještě lindaxa na zhubnutí a jaké má účinky?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde píší, že léky obsahovaly špatné látky

http://www.vse­prozdravi.cz/jak-na-hubnuti/sibutramin-konci.html

Další odpovědi
MacaM

Pokud chcete zhubnout, a to bez možnosti poškozní zdraví, doporučuji bylinné produkty pro zdravé hubnutí. Nejenže budete hubnout(ale pozor, nečekejte zázrak za měsíc,2,3…)ale ještě budete dodávat svému organismu vitamíny a další prospěšné látky v bylinkách obsažných.
Hubnutí je běh na dlouhou trasu, kdo vydrží, nevzdá to, vyhraje!
Ráda pomohu. Mám své osobní zkušenosti, zhubla jsem po dětech a váhu si již půl roku držím, a přesto nemusím držet diety a vyhýbat se oblíbeným jídlům.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou