Savier

Lidstvo musí války ukončit, jinak války ukončí lidstvo?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Válka je hlavně velký byznys, proto existuje i velký zájem krmit konflikty a přelévat olej do ohně. Západ se zamiloval do válčení proti Rusku. Je to ještě horší- Zelenský už podepsal s deseti zeměmi smlouvu o pravidelné finanční pomoci: dnes ji vyjednává v Praze! Takže se za zády daňových poplatníků Fiala zaváže smlouvou k penezovodu na Ukrajinu. Kdyby konflikt skončil za měsíc, české prachy tam budou stále proudit, celá léta, podle smlouvy. To je špína. Doufám, že to lejno pražská masmedia moc nerozmazávají. Už se stejně profláklo Fialovo ukrajinské pozadí.

Další odpovědi
Filip84

Války jsou, co se vytvořil první rozdíl mezi jednotlivci, vlastnictví, právo. Může člověk žít bez válek? Podívej se na Sentinelce, nebo na Křováky.

Obávám se, že bude muset přijít mnohem, mnohem větší „průser“, než byly dosud, aby se něco změnilo.

df

Lidstvo války ukončit nemůže. Válka je vyrovnávající prostředek, navíc očišťující. Bez války by nebyl mír. Mír vyvolává svůj protiklad, válku.
Jsou tu jisté okolnosti na jemnohmotné úrovni, které se zákonitě projevují do fyzického světa, a které fyzický svět ovládají.
Lidstvo nikdy zcela nevymře. Vždy přežije jeho část a ta vytvoří následující epochu.

Tonda Káňa

Ano, musíme ukončit válku na Ukrajině, jinak nám to přeroste přes hlavu a díky intervenci západu začně 3. sv. v. Už Erich Maria Remarque války krtizoval…

zjentek

Df>>>bohužel však zde také vždy budou jisté skupiny (zájmové), které budou PŘESVĚDČENY (neb je jim sugerováno), že „vyvolené“ budou právě ony.

Savier

Tonda Káňa: Co máš proti Filipovi? Podle mě je to celkem seriózní uživatel. Děkuji.

Tonda Káňa

Seriózní? 🤣🤣🤣

Jirka je seriózní uživatel například, ano, možná není úplně hlavově zdravý, ale jeho odpovědi a otázky jsou seriozní, Filipovy84 ne. Hlavně ty jeho odpovědi jsou jak z nějaké choré hlavy, urážky, výsměch, ponižování, používání Google překladače, aby zněl internacionálně a inteligentně, ne, to není seriozní! 👎🏽

Tonda Káňa

Zde na Odpovědích je válka mezi tebou a slušnými lidmi, Filipe84. A prohráváš…⚰