Zlatý

Lidičky,vy jste dnes neobědvali?

Každou neděli je tady příspěvek kdo a co vařil,na čem si pochutnal a dnes nic! Abych byl(možná)první,tak já měl k obědu hrachovou ,krémovou plévku,ďábelskou směs s hranolky.
Doplňuji:
Pro chuds.Vždyť to je jedno,admin to udělá za mne! I když jídlo sem patří,nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Já vařila Čínu s bramborama a salát

Zlatý

... Nepatri to spise do "Ankety a zabava"? Kazdopadne ja mel testoviny se smetanovou omackou a kurecim masem. Ale vas obed bych si taky nechal libit :)
Doplňuji:
Jasne, proc nepridat adminovi praci, vidte, s jinym uzivatelem ma prace malo, tak mu pridejte ;)

Jidlo sem sice patri, ale to, jak jste polozil otazku vy, bych spise radil urcite do Ankety a zabava: 7. bod v Kodexu ("Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie."). Nicmene mozna to chapu spatne, pokud ano, pak se omlouvam. Kazdopadne vas dnesni obed postupuji vyssi instanci (tj. velitelce kuchyne u nas, aby co nejdrive udelala hrachovku - vynikajici napad, dekuji! :))

Zlatý

Dělala jsem vepřové panenky s rýží a ještě na zítra bramborové knedlíky plněné bryndzou s opraž.cibulkou a se zelím.Polévka kuřecí vývar s játrovými knedlíčky,zeleninou a nudlemi.

Stříbrný

Obědval jsem v práci tzv.mražák - Maminčino kuře s těstovinama. Následně jsem pozřel velkého nanuka - nevím co to bylo - cca 16 Kč, kafe, banánek v čokololádě...
...pauza - sardinečky s červenou řepou, znova - asi po 4 hod. opět toho samého nanuka, 17,5 dkg salámu and c.o., ale večer již nesnídám, takže zítrazase jídlo pracovní.
Nebojte se, o volnu se neošidím, mám v lednici 3 kapry !!!

Pokročilý

Bylo krásně slunečno, tak jsme nevařili a jeli k vodě. S sebou jsme měli chleby s uzeninou a zeleninu. :-)

Zlatý

Dušená mrkev,vařený brambor.Dobrota.

Zlatý

Pofidérní, ale dobrá brokolicovo-česneková polívka mé vlastní neopakovatelné receptury se sejrem a opečeným chlebem a pořádnej domácí koktejl z jahod. Maso bude zítra, pozítří a popozítří, až se pořádně rozleží v marinádě. Uách!

Stříbrný

Peču vepřový bůček z kůžičkou na čtverečky za chvíli bude. Polívčička hovězí se zeleninlou žampiony a domácíma nudlema. Sním to sama co by tomu řekla máma. Marfuša

Bronzový

Mě by zajímalo, co budete všichni dělat, až dojdou světové zásoby ropy....

Já jsem dělal uzenou krkovici, bramborák (samozřejmě na sádle, aby to bylo zdravé) a zelí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.