zjentek

Lidi, víte, proč Freddie Mercury dostal AIDS?

PŘECE JEN TAK Z PRDELE!!!

Šťastné a veselé Vám všem přeje VÁŠ ZJENTEK! 😃😃😃

(V tomto duchu a také ve světle posledních událostí NIKDY nezapomínejme, že život [výskyt (;] je JEN NÁHODA. S tímto vánočním požehnáním k vám přicházím já, veliký přítel a nedílná položka samotného VESMÍRU. Všechno je náhoda, včetně vzorců! Děkuju! 👈)

Nejlepší odpověď
Ametyst

😁 Veselé Vánoce, zjentku.

Další odpovědi
aliendrone

😁 😁 😁

OK, tak já pro tebe za odměnu vyřeším jednu záhadu. (Pro ostatní . záhada trápí zjentečka DODNES!) 😉 Ale k věci, JAK TO BYLO.

Zjentek jednou sbalil babu a při tom sňatkovém unterwassermannění to „drobátko přehnal“ (přesněji – zmastil se jak papír od bůčku). Táhne nebohou obět k sobě domů nebo spíše ona jeho. V tom pipka zjistí, že to dostala, ale řekne si „V tomhle stavu si toho třeba nevšimne nebo to do rána zapomene a když zdrhnu dřív, než se probudí“ a tak to bude v pohodě."

Zjentek se ráno probudí, kouká – postel celá od krve, ženská pryč. Vyděsí se a letí do kuchyně – všechny nože na svých místech a čisté. „OK, tak jsem ji nepodřezal“ a letí do šuplíku s trezorkem. Otevře ho, bouchačka je tam i se všemi náboji. „OK, takže jsem ji ani neodbouchl, to je záhada, kam zmizela!“ Tak se jde umýt do koupelny, koukne do zrcadla… „PROBOHA, JÁ JI SEŽRAL!“ 😉 😁

da ny

Krásné Vánoce
a veselou mysl zjentečku!

Savier

Pobavilo 👏 😁 Hezké vánoce!