Avatar uživatele
BIGFOOT

Lidi, to nemáte nic jinýho na práci než být skoro všude na servrech? Z čeho potom žijete a nebo si vás někdo vydržuje?

já chodím do práce a sem se dostanu jen na chvíli. je mi to divný.BIGFOOT
Doplňuji:
dobře,je to vaše věc co děláte se svým časem,já se jen nestačím divit kolik toho
zvládnete,musíte mít asi nějaký mě neznámý motor.BIGFOOT

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, rynek878 před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bestak

Někteří mají hodně volného času. Někteří mají volného času málo, ale umí si ho uspořádat. A někteří prostě volný čas nemají. Na každém přece je, jak volný čas využije.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

A nenapadlo tě taky třeba že zde můžou být zaregistrování i uživatelé kteří jsou např v důchodu,nebo svou práci dělají z domu?já už jsem zde aspon 3 krát psala že jsem na mateřské a že ještě k mateřské pomáhám svému manželovi tím,že mu vypisuji faktůry,,že jezdím na zakázky ,dělám klukům a mému manželovi výplaty,myslím si že pokud by jsis prošel zde odpovědi určitě by jsi se dozvěděl kdo co dělá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cullinda

Já jsem pracovala jsko recepční, takže jsem byla online i 12 hod v kuse.. To že sem tam něco napíšu nebo přečtu mi fakt ve výkonu práce nebránilo.
Teď jsem doma na nemocenské s rizikovým těhotenstvím, takže pc je můj urychlovač čekání.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem zde několikrát psala, že mám dovolenou. Jak jsem párkrát informovala, ta modrá lišta pro vyhledávání tu není pro srandu králíkům. Kdybyste do ní napsal klíčové slovo, vyjelo by Vám několik otázek, kde uživatelé odpověděli a věděl byste o nich více…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já pracuji z domu tak můžu na net kdykoliv navíc ted mám dovolenou tak přes den jezdíme po výletech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nekteri stihame byt vsude,a co je na tom spatneho?Vam to vadi?Tak se taky zaregistrujte vsu­de!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

No…někdo může a jiný nemůže. Tak to chodí :D.
A ty nemáš práci, aby také mohl? :D.
Myslím takovou, abys na ní nebyl závislý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

To mají lidi také starosti kdyby se ten trouba staral o sebe, Mně to moc pomáhá jsem v důchodu venku je mokro a zíma aspoň se dozvím něco nového a pomáhá mi to abych se tu na samotě sám nezbláznil.

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

škoda, že ste to už uzavreli.
Ten motor, ktorý podľa otázky asi nepoznáte, je schopnosť aktívne žiť.

před 5000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek