Pokročilý

Líbí se vám váš panelák jak z venku tak ze vnitř?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nebydlím v paneláku

Je vidět, žes už nezažil dobu, kdy se čekalo na byt 8-15 let a panelák byl požehnáním s I. kategorií.
Já měl žádost od maturity a dočkali jsme se až když jsme bydleli se dvěma dětmi v jedné místnosti.

Další odpovědi:

Zlatý

JINÁ ODPOVĚD'

Sice už tam nebydlím, odstěhoval jsem se do svýho, ale viděl jsem ho po zateplení, rekonstrukci oken, dveří a střechy a vymalování, a docela dost se mi líbil. Ještě by něco mohli udělat s výtahem.

Zlatý

Ne, vůbec se mi nelíbí

Kdysi jsem byl rád že jsem nějaký byt dostal.

Zlatý

nebydlím v paneláku

Dříve jsem bydlela a vcelku se mi líbil. I když to nebyl panelák, ale cihlák :-).

Zlatý

JINÁ ODPOVĚD'

Panelák nevlastním, tudíž je bezpředmětné pátrat po jeho oblibě. Prefabrikovaný život je i pro takto postižené nepředstavitelně stresujícím a diskriminujícím faktorem.

Zlatý

nebydlím v paneláku

nikdy jsem v paneláku nebydlela

Zlatý

Ne, vůbec se mi nelíbí

Bydleli jsme v něm s býval.manželem dva roky před tím,než jsem otěhotněla a vzali se. Pak jsme se naštěstí odtěhovali. Bylo to strašné,vše je slyšet,žádné soukromí,připadala jsem si jako v kráríkárně...nesnáším je. Ale pokud člověk nemá na výběr,je to také bydlení...

Bronzový

Ano, úplně

nas panelak je zatepleny, barevny , okna, balkon novy a zevnitr jsem si zrekonstruoval dle sveho vcetne dveri a klimatizace, ze ani nepoznate, ze je to panelak.
Takze libi, ale nerikam, ze by pokoje nemohly byt vetsi, a alespon jeden navic.

Stříbrný

JINÁ ODPOVĚD'

Líbí i nelíbí, ale je to bývalý hotel, kde pokoje předělali na docela prostorné byty, takže mě se líbí, zvenku je zeleno bílý a to vypadá taky slušně... jediné co se mi nelíbí je naše rozpadající se zelené zábradlí před vchodovými dveřmi, ale to se brzy vyřeší a opraví :)
spíš nemám ráda dost lidí, co tam bydlí, protože mě štve a docela znechucuje, jak lidi nedokážou uklidit po svých psech, které chovají v bytech! uschlé čůránky na schodech, popřípadě i něco horšího, je fakt hnus!!!

Pokročilý

nebydlím v paneláku

Pokročilý

nebydlím v paneláku

Pokročilý

nebydlím v paneláku

Pokročilý

Jenom ze vnitř

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.