Sarrow

Líbí se vám tahle krátká báseň?

Je to jen taková kravinka, co mi ráno prolétla hlavou…

Smrt

U zhaslé svíce tepla není, plamen jež přešel v zapomnění, barevný svět ve tmu změní, v níž marně hledám porozumnění…
Doplňuji:
Samba > Spíš k večeru, takhle po ránu jen výjimečně :)
Asi je to tím maturitním obdobím :D

Nejlepší odpověď
annas

Oceňuji nápad, jinak souhlasím s vyjádřením pl4toona …

Můžu mít připmínku k mluvnici?
ten plamen … jenž; porozumění …

Další odpovědi
pl4toon

Hezké :)
Je to melodické, ale nelogické.
Bude třeba upravit slovosled.

iceT

já myslím,že dokonalé

autacek

Pod drnem tiše rozjímám, proč teď opuštěn a sám, mé tělo hnije v zemi, proč život jako rozuzlení, končí smrtí a dál nic, snad užívat měl jsem si víc ? 🙂
Doplňuji:
(myšleno jako druhá sloka)

anonym

Dobrý to je, hmm a cože tě napadaj takový verše ráno? :D

Bedy

Myslím si, že je to hezké, ale asi bude lepší myslet trochu pozitivněji. 🙂
Hodně štěstí při dalších pracech 🙂

Braník

zajímavé

zjentek

jednoznačně stojíš před hrobem, na který už věky nikdo nechodí. Neznáš lidi, co tam leží, proto také tam čerstvou svíci nedáš ani ty a necháš to, jak to je, pouze se zamyslíš, proč to tak je ..v tomto případě je to naprosto logické a uvádím to jako protiváhu všech, kteří zde bodují, že je to nelogické, protože pro mě je to naprosto srozumitelné ,)

Mariuhana007

Ja myslím ze je božíííííí
Moc nadherná pokracuj v tom dal :)

zjentek

mariuhana píše, že je to boží ..ta kombinace dost napoví ,)

Sarrow

annas > ano, děkuju, téhle chyby jsem si později všiml, škoda že se nedají otázky skutečně opravovat :/

annas

To je pravda. Někdy člověk rychleji píše, než myslí. :))

Sarrow

Každý dělá chyby, nikdo není 100% neomylný… ;)