Bronzový

líbí se vám tady

Také je pro vás Odpovědi.cz,přínosem,nejen se něco se dozvědět,ale hlavně podělit se o tom co vím a znám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

přesně tak ... a mají to tady přehledně a pěkně udělané, na rozdíl např. od příbuzného serveru Ptejse.cz, kde jsem se dodnes nevyznal.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, líbí.

Zlatý

Mě osobně se tu líbí a jsem ráda že tyto stránky znám a že existujou.Dozvím se tu nejen spoustu věcí ale taky můžu zde lidem pomoci.

Pokročilý

Odpovědi se mi líbily hlavně první 2 týdny. To jsem je miloval jako teď vy. Ale teď mě to taky baví, ale už je nenavštěvuji 3x denně :)

Zlatý

Jsem moc ráda, že jsem tyto stránky objevila. Můžu lidem pomoci a sama se dozvím, co jsem nevěděla. Nejen, že mi dávají hodně rad do života, ale našla jsem si tu i kamarádku se kterou jsem ve spojení a pomáháme si, píšeme apod. Za toto jsem také nesmírně ráda a vůbec nepřemýšlím, že bych odsud v nejbilžší době odešla, protože mě to tu fakt baví. :-)

Bronzový

Mě se tady taky líbí. Hlavně se tady nikdo na nikoho neosočuje, z ničeho neobviňuje,nejsou tady hádky a tak nějak mi to tady přijde nejvíc rodinná stránka, jakou jsem kdy navštívila. Všude jinde, kdo měl jiný názor než ostatní, tak se do něj všichni pustili. I mě se to stalo, až jsem byla nucená úplně opustit stránky, jak to bylo hrozný. Tady je to super.

Bronzový

Moooooooc!

Stříbrný

Líbí,stále objevuju něco nového co lidi tápí,nebo těší.

Zdroj: život

už jsem tady po druhé,ale teď se mi tady líbí víc,mám více klidu,ahojky.P.S.rád pomáhám druhým.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.