mokador

Líbí se vám stránka odpovedi.cz

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

A jé, iv se zase předvádí, stačí jí jakákoliv záminka sebenaivnější otázky a šup, už vystrčí hlavičku její neukojitelná palečková posedlost.
Mokador, tos jí zase nahnal vodu na mlejn a skočil na lep.

Další odpovědi
Deli

Ano

Báječnej nápad a já si tu uspokojuji nedostatek jiné komunikace v osamělých chvílích, tady je to aspoň o něčem a docela často zajímavé a člověk se lecos dozví…

Berušinka

Ano

Jinak bych sem nechodila =D

anonym

Ano

Ano. A jsem jedina na odpovedich , ktera paleckuje ne podle toho , jak se ji libi odpoved , ale podle toho , jak " se ji libi " odpovidatel. 🙂 Proto nekdy odpeleckuji i uplnou blbost ! 🙂
P.S. jejeje … to mi tu nekdo da ! ☹
Ale me je to jedno. :-p -iv-

aramah

Ano

Postrádám lidi kteří z nějakého důvodu odešli.Nikdy bych nevěřila že mi budou tolik chybět.Jinak jako stránky ANO!

anonym

Ano

… ale kdybych položil tuto otázku já(a přitom už byla několikrát vložená někým jiným),okamžitě by ti skalní odkazovali na modrou lištu!!!

quentos

Ano

salsa verde

Ano

dědapetr

Ano

casey

Ano

eLx

Ne

nelíbí, naopak, frustruje mě to tu a protože jsem zaostalý, pořád se sem vracím… no a?

(omg, k čemu ta otázka měla sloužit?)

filva

Ano

samicek333

Ano

Občas se hodí