Rakira

Líbí se vám helix?

Nechali byste si ho píchnout nebo nastřelit?

Pro ty, kdo neví, co to je:
Je to náušnice (dírka) v chrupavce v horní části ucha :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Nelíbí, ale jsem v tomto směru konzervativní. Jsou mi odporné jakékoliv piercingy a další podobné „ozdoby“ a podle toho si utvářím i obrázek o dané osobě. Naproti tomu menší a vkusná tetování na vhodných místech můžou být zajímavá.

Další odpovědi
briketka10

Ne.
Mám ráda pouze malé náušničky a nemusí
být stříbrné ani zlaté. Mohou být z bižuterie
hlavně, že sluší.

Našla jsem ošklivou infekci, která se může
vytvořit po špatně udělaném Helixu:
http://www.he­alcure.org/wp-content/upload­s/2015/02/Car­tilage-Piercing-Gone-wrong-Damaged-and-swollen-cartilage.jpg

Lamalam

Nevím co to je.

ivzez

Nelíbí. Nechápu, že někdo může sebepoškozování
považovat za ozdobu a dokonce je „propagovat“…

Shoehardt

Tak to už se mi více líbí Hedera Helix. 🙂

Obecně se mi podobné věci nelíbí a nesejde na tom, ve které části ucha (nosu, tváře…) to je.