blesk26

Líbí se Vám 360° a sférické fotografie, nebo upřednostňujete klasické?

Nejlepší odpověď
DDarent

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

Já upřednostnůju 3D technologii fotek… to by ste měl taky dát do výběru.....

Další odpovědi
gnosis

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

jsou paradni, zvlast treba mesto focene z nejake veze, na netu je toho spousta. jednou jsme to zkouseli v informatice, myslim ve photoshopu – v tomhle programu to zvladne i pavian.

Deli

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

Fotím klasické, protože fotím především naši drobotinu a zvířectvo a taky proto, že nemám na nějaké ty lepší fotky aparát.
Ale když mohu, ráda si ty nádherné profi fotky prohlédnu.

anonym

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

vivatis2-

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

casey

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

filva

Líbí se mi, ale nikdy jsem to nezkoušel/a

blesk26

Příspěvek smazán administrátorem.