andys10

levné letenky do Itálie(Bari)

nemáte někdo radu kde koupit levné letenky do Itálie přesněji na jih do města Bari,nejlépe přímý let,všude nacházím letenku na os.kolem 7.tis,což mi příjde dost..děkuji za rady a tipy..:-)

Odpovědi
Louise:3

Levněji ji neseženeš;)

kikoušzelouš

a jak mi pane tedy vysvětlíte,že některé zájezdy jako jsem měla do Itálie já letecky jsou tak levné a nebylo to last minute?? já myslím,že když budete hledat něco určitě nejdete…můj zájezd stál jako vaše letenka a nejela jsem s žádnou cestovkou,takže čekejte hledejte a snad najdete 🙂

arygnoc

letenka do ríma sa dá zohnať cca za 1000 – 1200 kč.
a z ríma to už nie je ďaleko (autobus cca 20 euro).
Doplňuji:
to je cena za jeden let, ale pri nákupe i spiatočnej letenky (teda do 2,500 – 3000 Kč tam i nazad [al italia]).
s čím väčším predstihom si letenku kúpite, o to bude lacnejšia.

http://www.le­tuska.cz/

FiS

Pokud chceš levné letenky do Itálie, pak se koukni na www.svet-letenek.cz kde vypisují nejrůznější akce na letenky po celém světě. My jsme letěli za 4 tisíce do Jižní Ameriky. K tomu není co dodat…

Zdroj: www.svet-letenek.cz