vivatis2

Letěli ste letadlem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chudst

Ano

Ano, skoro kazdy rok; letos to bylo nejdale 12 hodin letu do Ameriky a musim rict, jak me litani bavilo, tak jsem si ho uzil v tech 12 hodinach dost XD Uz ho beru jako normalni dopravni prostredek, ne jako nejake ‚vzruseni‘.

Další odpovědi
anonym

Ano

Terryle

Ano

a neuvěřitelně mi to chybí. Je to pro mě děsná relaxace.

arygnoc

Ano

poprvé jako pasažér.
a líbilo se mi to tak, že jsem skusil i větroně.
paráda.

Berušinka

Ne

Ne a nepoletím =D

Jikra

Ano

Já několikrát ve dvou a několikrát ve čtyřmístném letadle a to bylo super.
Ale taky několikrát ve větroni jak s aerovlekem tak na navijáku a to teprve byla bomba kdo to nezažil ten nepochopí.

gnosis

Ano

jen jednou, asi 2 a pul hodky. bylo to podle ocekavani naprosto uzasne. klesani pred pristanim muze byt pro nektere neprijemne (bolest v usich + zvedani zaludku) ale asi hodne zalezi na sikovnosti pilota. me to treba nevadilo ani trochu a uzival jsem si kazdy metr letu:) je to krasa.

quentos

Ano

tom004

Ano

led

Ano

dědapetr

Ne

anonym

Ano

kapka

Ne

Georgo2010

Ne

Pokud se nepočítá let helikoptérou 🙂

žolik

Ano

je to moc prýma.

cubiac

Ne

Kamilovo

Já jsem letěl poprvé minulé léto a byl to zajímavý zážitek. Bohužel mi celou cestu znepříjemňovala velká bolest v učích. O tom jak se bolesti zbavit už jsem si však přečetl pár tipů na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/co-na-bolest-usi-v-letadle-rychla-pomoc , takže věřím, že příště už s bolestí uší rozhodně mít problém nebudu, protože vím jak tomu předcházet.

Terryle

gnosis: na pilotovi to sice trošku záleží, ale spíš jde o to, jakej mu dispečer povolí sestup. A u té bolesti uší záleží hodně na typu letadla – u mě to je jedinej parametr, v němž vyhrávají Airbusy nad Boeingama :)

chudst

Jasne, jde o to, jaky mu dispecer povoli sestup, nicmene pilot sam to muze ovlivnit tim, ze pozada o nejakou letovou hladinu. Cim pristava pozvolneji, tim je to pro usi klidnejsi; rozdil mezi Airbusem a Boeingem jsem nijak moc nezaznamenal.