Pokročilý

Legalizace xp...

Zdravim na starem počitači sem měl windows xp..Formatoval jsem je ale asi jsem blbě vložil klič..dalo mi to 30Denni verzi..Inu...Pote jsem ji aktivoval..A ted pry zvoleni učtu naskoči že doba skončila měl bych si aktivovan win!..ANO....Objevi se tabulka že windows již byl aktivovan..OK...a odhlasí se..:(Poradite?
Doplňuji:
Zapomněl jsem dopsat že se k datum dostanu jedině přes nouzovy režím..A tam vyskočí chyba že keyupdatetool neni podporany v nouzovém režímu.Tak asi format ne?..:D

Odpovědi:

Zlatý

Změň produktový klíč, na správnou hodnotu, kterou máš na štítku na počítači

Je na to spousta programů

zadej do google software change product key
nebo česky změna produktového kodu

Zlatý

Myslím, že půjde spíš o chybu aktivace, ne klíče. Kdybys vložil blbě klíč, tak by tě to nepustilo dál v instalaci. Datum můžeš změnit v BIOSu. Nejsem si ale jistý, jestli to pomůže. Jestli se dostaneš v nouzovém režimu k editaci souborů, tak smaž wpa.dbl a aktivuj to znovu přes internet nebo po telefonu. Jestli to nepůjde, tak zkus opravit systém pomocí instalačního CD volbou R při instalaci. Vyhneš se tak formátu a nové instalaci programů a dat.

Zlatý

Nainstaloval bych třeba Ubuntu Linux, a všechny podobné starosti pustil definitivně a navždy z hlavy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.