Luiza

Látkové plenky pro miminko

Dobrý den, dáte mi doporučení na kvalitní a pohodlné látkové plínky pro miminko?

Odpovědi
Dochy

Nám se osvědčili klasické čtvercové, je jedno od jakého výrobce (ono jich tak moc není) a naučit se je skládat (návody pro různé velikosti lze dohledat). Dají se naskládat podle potřeby. Ty hotové, sešité do tvaru hotových tlustých kalhotek bych nekupoval..

Milunak

Super jednorázové plenky jsou ty od https://bobanek.eu/ Mají kvalitní, příjemné materiály. Nic netlačí kolen nožek ani kolem bříška a fakt jsem si na ně dobře zvykla. Malý taky nemá problém a je super, že po této stránce netvoříme žádný odpad.

ZuLeona

Taky od nich plenky All in one mám a s těmito klasickými látkovými plenkami jsem v pohodě. Jednorázovky neuznávám – je z nich neskutečné množství odpadu a člověk za ně dá majlant! Ale úplně zbytečně.

Luiza

Holky, všem děkuji za komentáře – na plenky od bobanek.eu jsem se dívala a moc se mi líbí :) Hned je jdu objednat, snad dorazí ještě do Vánoc :)